Dnes je pondelok, 15.august 2022, meniny má: Marcela
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Šuškáreň

november 23, 2011 - 13:57
Modelkine ratolesti zdedili zrejme talent po svojej slávnej mamičke.
Foto: 
Andrea Verešová
Deti postavila pred objektív

Pózovanie a úsmevy počas fotenia rozdávali jedna radosť. Andrea Verešová totiž svoje dve deti zapojila do kampane pre francúzsku detskú módu. Dcérka Vanesska a synček Daniel Tobias pôsobili pred objektívom ako skutoční profesionáli. Známa modelka ich vraj do ničoho nútiť nechcela, ale ukázalo sa, že majú skutočne talent. Možno aj ich čaká v budúcnosti sľubná kariéra na prehliadkovom móle...
Petra Marko
Z parketu na pláž

Zdá sa, že tanečná šou Petru Marko (28) poriadne vyčerpala. Už teraz vraj uvažuje o tom, že sa pôjde so svojou polovičkou pozrieť do nejakého exotického kúta sveta. Dovolenkou chce zrejme svojmu manželovi vynahradiť fakt, že počas posledných mesiacov mu venovala skutočne iba minimum zo svojho času a chce to napraviť. „Mám ho deficit,“ priznala STARu. Keďže Petra už z tanečnej súťaže vypadla, bude mať tak s manželom dostatok času na to, aby spoločne prebrali, kde budú oddychovať.


Peter Varinský
S ihlou v žilách

Sympatický markizácky „šporťák“ má ale odvahu! Kvôli záchrane ľudského života si neváhal ľahnúť na nemocničné lôžko. Peter Varinský (29) hodil všetok strach za hlavu, prekonal hrôzu aj z veľkej hrubej ihly a nechal zo seba „vysať“ krv. Moderátor bol síce prvodarcom, no je chvályhodné, že sa rozhodol vo svojich dvadsiatich deviatich rokoch zabudnúť na všetky zábrany a urobiť dobrý skutok. Snáď bude v darovaní krvi pokračovať aj naďalej...Modré z neba
Vianočné prekvapenie?

Vyzerá to tak, že aj počas Vianoc sa budú plniť sny. Televízia Markíza totiž uvažuje o tom, že zaradí obľúbenú reláciu Modré z neba do vysielania aj počas najkrajších sviatkov v roku. Na to, či nebudú ľuďom na obrazovkách chýbať celovečerné filmy či rozprávky, sa fanúšikov relácie pýtal aj Vilo Rozboril (44) na sociálnej sieti. Takmer osemtisíc ľudí však vyjadrilo jasný názor, že by počas Štedrého večera chceli na obrazovkách vidieť práve Modré z neba.

Kateřina Brožová
Totožnosť milenca tají

Zmenila farbu vlasov a už sa na ňu muži lepia ako osy na med. Česká herečka Kateřina Brožová (43) stretla vraj už pred tromi rokmi istého neznámeho sympaťáka, ktorý ju teraz pozval na týždeň do New Yorku. Zaneprázdnená kráska však musela zatiaľ odlet odložiť pre skúšky nového muzikálu Bedári. Totožnosť svojho tajného ctiteľa zatiaľ nechce prezradiť, tvrdí iba, že jej nový objav je veľký sympaťák a nie je z brandže, čo považuje za pozitívum. Kateřina sa výletu do Ameriky nechce vzdať, zrejme počká na vhodnú chvíľu, zbalí kufre a so svojím milencom poletí užívať si romantiku za oceán.


 

Žigmund Pálffy
Rozvod na obzore

Známy hokejista to má v manželstve poriadne nahnuté. Po tom, čo vyšli na povrch jeho milostné avantúry, si jeho manželka spolu s dcérou Saskiou zbalili kufre. Žigmund Pálffy (38) sa zrejme ešte snažil svoje manželstvo zachrániť a snažil sa srdce zranenej Andrey obmäkčiť. Ona sa však nedala obalamutiť sladkými rečičkami. Vraj ešte pred koncom leta podala žiadosť o rozvod a súdne pojednávanie by sa malo uskutočniť už čoskoro. Napriek zničenému vzťahu má Žigo s Andreou dobrý vzťah a ide im hlavne o to, aby spoločná dcérka Saskia vyrastala v harmonickom prostredí.


PSSST
Kontroverzná Agáta Hanychová sa chytila spisovateľského pera. Čoskoro má vyjsť jej prvotina s názvom Diagnóza: Rebelka. Vieme o čom kniha bude! Pochopiteľne o nej...


Krainová & Rolins
Spojil ich kšeft

Zdá sa, že priateľstvo dvoch krások akosi v poslednej dobe ochladlo. Dara neprišla ani na narodeninovú oslavu Krainovej ročného syna Maxa, na ktorú ju podľa vlastných slov modelka pozvala. Aj keď sa už vraj veľmi nestretávajú, napokon na seba predsa len natrafili. Na letisku! Obe totiž odlietali na Slovensko, kde sa stali krstnými mamami nového obchodného centra v Košiciach. Ak ich už nespája priateľstvo ani deti, tak aspoň práca.
Autor: Zuzana Valovičová
Foto: Tibor Géci, ISIFA

- - Inzercia - -