Dnes je nedeľa, 14.august 2022, meniny má: Mojmír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Shakira zverejnila fotografiu druhorodeného syna

február 05, 2015 - 20:44
Kolumbijská speváčka Shakira zverejnila prostredníctvom služby Instagram prvé fotografie svojho druhorodeného syna. Spolu s partnerom Gerardom Piquém dali synovi meno Sasha.
Foto: 
Kolumbijská speváčka Shakira zverejnila prostredníctvom služby Instagram prvú fotografiu syna Sashu, ktorý prišiel na svet 29. januára v nemocnici Quirón Teknon v Barcelone. Jeho otcom je španielsky futbalista Gerard Piqué, s ktorým má interpretka aj dvojročného Milana. „Mám nohy po ockovi. Vyzerá to, akoby som hral futbal celý život,“ napísala 38-ročná rodáčka z Barranquilly k záberu synčekovej bosej nohy. Meno Sasha je grécko-ruského pôvodu a znamená „ochranca ľudstva“ alebo „bojovník“.
 
 
Shakira, celým menom Shakira Isabel Mebarak Ripoll, odštartovala kariéru v roku 1991 nahrávkou Magia, ktorú však, takisto ako aj druhý počin Peligro (1993), pre komerčný neúspech v súčasnosti považujú iba za promoalbum. Oficiálnym debutom sa tak stal až album Pies Descalzos (1996), po ktorom nasledovali postupne štúdiovky Dónde Están los Ladrones? (1998), Laundry Service (2001), Fijación Oral Vol. 1 (2005), Oral Fixation Vol. 2 (2005), She Wolf (2009), Sale el Sol (2010) a Shakira (2014). Okrem toho má na konte aj niekoľko živých nahrávok. Medzi jej najväčšie hity patria skladby Whenever, Wherever, Underneath Your Clothes, La Tortura (feat. Alejandro Sanz), Hips Don't Lie (feat. Wyclef Jean), Beautiful Liar (feat. Beyoncé), Waka Waka (This Time for Africa) či Can't Remember to Forget You (feat. Rihanna). S Gerardom Piquém sa zoznámila v roku 2010 počas nakrúcania videoklipu k piesni Waka Waka (This Time for Africa), ktorá bola oficiálnou hymnou majstrovstiev sveta vo futbale. Ich vzťah oficiálne potvrdila v marci 2011. 
 
Zdroj: SITA

- - Inzercia - -