Dnes je utorok, 04.október 2022, meniny má: František
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Očistiť sa, zosilnieť a schudnúť!

júl 12, 2012 - 13:26
Ako sa očistiť, zosilnieť a schudnúť s prírodnou detoxikačnou kúrou Neera
Foto: 

„Nedávno som skončila 10 dňový očistný program Neera. To bola skúsenosť! Na odporúčanie známej som ju urobila v období medzi splnom a novom mesiaca, teda keď sa mesiac po splne zmenšoval.

Deň 1-2: trochu ma bolí hlava, občas pociťujem hlad a niekedy mi je zima, ale v podstate sa cítim dobre a odhodlane. Myslím, že mi je zima kvôli tomu, že sa mi trochu znížil tlak. Ale pomáham si jógou, robím strečing, dobrý nápad je dať si horúci čaj.

Deň 3-5: začínam sa cítiť lepšie a lepšie. Jemný hlad, ktorý som mala, úplne ustúpil. Na piaty deň už ani na chvíľu necítim nutkanie jesť. Moje telo je ľahšie a som čulejšia. Počas dňa chodím na 30min pravidelné prechádzky vonku a vôbec sa necítim unavene.

Deň 6-10: cítim sa úžasne! Je to neuveriteľné. Spím omnoho lepšie a hlbšie.
Po skončení kúry sa nielenže cítim výborne, ale aj vyzerám lepšie! Mám krajšie vlasy, pevnejšie nechty, žiarivé oči, lepšiu pokožku, aj som schudla! Cítim sa skvele keď mi ľudia hovoria, že vyzerám mladšie. Takýto výsledok kúry ma inšpiruje pokračovať v zdravom životnom štýle.“

Mariana R., Košice 


Očista bez hladovania
Počas detoxikačnej kúry Neera® nahrádzame pevnú stravu čistým, prírodným, výživným nápojom zo stromového sirupu Neera, čerstvej citrónovej šťavy, vody a kayenského korenia. Tento nápoj stimuluje prečisťujúci proces nášho tela, uspokojuje pocit hladu a dodáva telu energiu bez toho, aby zaťažoval tráviaci trakt, prispieva k obnoveniu biochemickej a minerálnej rovnováhy v tkanivách a bunkách a urýchľuje ich regeneráciu.
Detoxikačná kúra Neera® nemá za úlohu vyliečiť určité ochorenia, ale pomôcť odstrániť koreň choroby vyčistením tela od odpadových látok, jedov a hlienu. Pomáha organiz­mu nájsť svoju prirodzenú rovnováhu a „pripomína” mu jeho zmysel pre zdravú a vyváženú stravu. Vedľajším, ale veľmi vítaným účinkom kúry je zníženie nadváhy.  


Ako nápoj pôsobí
Kým o samotné vnútorné prečistenie a revitalizáciu sa stará telo samo, nápoj Neera® hrá pri tomto procese úlohu nenahraditeľného pomocníka. Dodáva výživu potrebnú pre zotrvanie organizmu v pohotovostnom režime, prispieva k obnoveniu biochemickej a minerálnej rovnováhy v tkanivách a bunkách a urýchľuje ich regeneráciu.
- Vstrebáva sa priamo do krvného obehu a nezaťažuje teda tráviaci systém. Nápoj obsahuje veľmi malé množstvo bielkovín, čo prispieva k procesu odstraňovania odpadových látok.
- Zaisťuje potrebné médium pre účinné odplavenie nečistôt z orga­nizmu. Kayenské korenie, urýchľujúce metabolizmus a obeh telesných tekutín, uľahčí proces vylúčenia škodlivín z tela.
- Citrónová šťava má v tele alkalizačný účinok a pôsobí ako prírodný „saponát“, ktorý rozpúšťa nadbytočné tuky a hlieny.
- Životná sila prírodných zdravých lesov, obsiahnutá v prírodnom stromovom sirupe Neera, posilňuje vlastné omladzujúce sily tela.


Dĺžka kúry
Náš vnútorný čistiaci mechanizmus je mimoriadne účinný, ale vyžaduje si čas a optimálne podmienky. Aby prebehol celý proces uvoľnenia, odplavenia a vylúčenia nahromadených odpadových látok, odporúča sa 7-10 dňová kúra.
Sú aj iné verzie, napr. verzia “Raz do týždňa”, alebo “Relax”.


Raz do týždňa:  Vyberte si ktorýkoľvek deň v týždni a v tento deň pite iba nápoj neera® a vodu, príp. bylinkový čaj. Vyskúšajte tento systém šesť týždňov alebo aj viac. Z dlhodobého pohľadu je to pre očistenie veľmi efektívny režim.


Relax: Nápojom neera®  nahraďte jedno jedlo denne (najlepšie večeru). Tento spôsob predĺži prirodzenú dobu na očistu – noc. Vtedy sú obličky a pečeň najaktívnejšie. Ak to budete robiť celý mesiac, dosiahnete značné prečistenie.


Informácie o očistnej kúre Neera® a zoznam predajní, ktoré ponúkajú prírodný stromový sirup Madal Bal nájdete na stránke www.neera.sk 


Autor: RED
Foto: Archív

 

- - Inzercia - -