Dnes je streda, 10.august 2022, meniny má: Vavrinec
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Daniela Peštová podporila zdravé prsia

jún 07, 2014 - 23:26
Viac ako 5 tisíc ľudí prišlo na charitatívny AVON Pochod proti rakovine prsníka. Ulicami Bratislavy sa dav prešiel na čele s osobnosťami ako Nora Beňačková, Braňo „Bruno“ Ciberej, Beáta Dubasová, Karin Habšudová, Alena Heribanová, Jana Kirschner, Henrieta Mičkovicová, Petra Polnišová, Hana Rapantová, Ada Straková, Zlatica Puškárová, Kveta Horváthová, Roman Juraško a špeciálny hosť, topmodelka Daniela Peštová.
Foto: 
Okrem toho mali návštevníci podujatia možnosť zabaviť sa na vystúpeniach Jany Kirschner, Pavla Hammela, Roba Pappa s Bystríkom či Starmanie. Hoci ich koncerty dokázali vyvolať množstvo emócii, prekonal ich záver podujatia – už tradičný „akt spolupatričnosti“. Počas neho nad Bratislavu vyletelo niekoľko tisíc ružových balónov, ktoré symbolizujú podporu žien, ktoré s rakovinou prsníka bojujú, ale i tých, ktorým sa nad ňou podarilo zvíťaziť, ale aj takým, čo toto šťastie nemali.
 
Vstupenkou na podujatie bolo ružové Tričko proti rakovine prsníka 2014, ktorého kúpou každý pochodujúci prispel na konto verejnej zbierky AVON proti rakovine prsníka. Všetky vyzbierané finančné prostriedky z podujatia budú venované na aktivity a projekty zamerané na boj proti tejto zákernej chorobe. 
 
 
„Teší nás, že AVON Pochod sa na Slovensku stáva obľúbeným podujatím a každým rokom narastá počet ľudí, ktorí sa chcú zapojiť a pomôcť tak ženám trpiacim rakovinou prsníka. Osveta o prevencia je pri tejto chorobe nesmierne dôležitá a úspešne sa nám ju darí šíriť aj touto cestou,“ uviedla Alena Pytlíčková, riaditeľka pre PR a reklamu ČR a SR,  AVON Cosmetics.  
 
Zdroj a foto: AVON, Vlado Anjel

- - Inzercia - -