Dnes je nedeľa, 14.august 2022, meniny má: Mojmír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Odviažte sa na letných festivaloch aj v líčení! Pozrite sa na jednoduché trendy, ktoré aplikujete doma za pár sekúnd

máj 05, 2022 - 08:30
Obľúbený minimalizmus v líčení nemá na festivaloch žiadne miesto. Je to jedinečná príležitosť na odpútanie sa od každodennej rutiny a to aj v podobe módy a líčenia. Nechajte sa preto nami inšpirovať a nebojte sa vyniknúť.
Foto: 
shutterstock

Priehľadné šaty, ktoré nenechajú veľa miesta na fantáziu, doplnky pochádzajúce z konca 90-tych rokov, odevy pokryté kamienkami a dočasné melíry všemožných farieb. Festivaly nám okrem nekonečnej zábavy a relaxu umožňujú sa odpútať aj po vizuálnej stránke. Bláznivé fantázie v líčení a móde si do práce pravdepodobne dovoliť nemôžete, preto využite tie najextravagantnejšie práve na letných festivaloch. Predovšetkým stavte na očný make-up. Ponúkame možnosti pre každý vkus a najnižšej úrovne obťažnosti. 

Farebná maskara

Čierna maskara je každodennou súčasťou nášho líčenia. Farebné odtiene ako modrá, ružová alebo zelená sú preto skvelou voľbou na zmenu a odpútanie sa od každodennej rutiny. Zakomponujte do tváre nečakaný nádych a farebný bod, ktorý ihneď zaujme. 

Farba v slznom kanáliku 

Nenápadné očné tiene na viečku vymeňte za výrazný farebný bod nanesený iba v kútiku oka. Dymové líčenie nie je zrovna jednoduchá záležitosť, za to výrazná farba v slznom kanáliku je originálna a aplikujete ju doma za pár sekúnd. Jednoducho si vyberte jasnú farbu - fuchsiovú ružovú, neónovú zelenú a naneste na oblasť slzných ciest. Môžete ju mierne rozotrieť smerom k hornému viečku alebo pod čiaru ponoru, ale efekt, ktorý vytvorí, je viac než dostatočný. Netreba ju viac rozmazávať. 

Dolná očná linka

Letný festival je skvelá príležitosť na aplikovanie očnej linky pre zmenu aj zospodu. Ďalšia vec – zabudnite na večnú a neutrálnu čiernu. Zvoľte farebné tóny ako bielu, modrú či ružovú, ideálne také, ktoré sa prispôsobia a vyniknú na vašej pokožke. 

Farebné kamienky 

Vrátiť sa občas do detstva a vyblázniť sa s flitrami na pokožke nie je nič zlé. Okrem toho, je to aj najnovší extravagantný trend, s ktorým jednoznačne vystúpite na letných festivaloch z davu. Farebné nálepky môžete náhodne aj usporiadanie rozmiestniť okolo očí či po celej tvári. 

- - Inzercia - -