Dnes je štvrtok, 11.august 2022, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

5 znakov, že to s vami nemyslí vážne a ide mu len o sex

apríl 29, 2022 - 08:46
Niektorí muži urobia a povedia čokoľvek, len aby sa s vami vyspali. Často to zahŕňa klamstvá a neúprimné správanie, ktoré sa môže javiť ako úhľadné gentlemanské gesto. V prípade, že sa tomu chcete vyhnúť, dajte si pozor na nasledujúce znaky, ktoré napovedajú tomu, že to muž s vami nemyslí vážne.
Foto: 
shutterstock

Vaše rozhovory ostávajú na povrchu 

V skutočnosti nemá záujem vás naozaj spoznať ako človeka. Kladie vám povrchné otázky a striehne na vec. Všímajte si, čo sa vás pýta a či má záujem rozvíjať rozhovory aj do hĺbky, čím vás chce naozaj bližšie spoznať. 

Nemá záujem o stretnutie s vašimi  priateľmi 

Zruší vaše stretnutie vždy, keď sa má stretnúť aj s vašimi priateľmi. Chce sa s vami stretávať len o osamote, lebo dúfa, že budete mať sex. Mužom, ktorí majú o vás skutočný záujem väčšinou záleží na stretnutí s vašimi priateľmi, lebo je to možnosť vás skutočne spoznať aj prostredníctvom nich. Ak sa s vašimi priateľmi nestretol ani po dvoch mesiacoch, nie je to dobré znamenie. 

Spoznali ste ho na Tinderi 

Samozrejme niekedy motyka vystrelí a zo zoznámenia na Tinderi je vážny vzťah, či dokonca svadba. V skutočnosti je to ale aplikácia stvorená na čisto sexuálne známosti, čo je skôr pravidlom než výnimkou.

Nechce na vás míňať peniaze 

Teraz nie je reč o drahých kabelkách či dovolenkách v exotike. Keď vám ale nekúpi ani drink, či večeru, je to znak toho, že do vás nechce investovať. Ak by to s vami myslel vážne, minimálne ružou alebo zmrzlinou by vás prekvapil. 

Vyhýba sa rozhovorom o vzťahu 

Kedykoľvek nadviažete na tému vzťahov, zmení tému alebo ju zametie pod koberec. V tomto prípade je takmer isté, že ho s vami nechce. Ak máte pocit, že váš potencionálny partner spĺňa tieto znaky a nemyslí to s vami vážne, je dobré mu to narovinu povedať. V prípade, že sa pravidelne odmieta k tejto téme priamo vyjadriť, je to jasné. 

- - Inzercia - -