Dnes je utorok, 05.júl 2022, meniny má: Cyril, Metod
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Gratulujeme výhercom k produktom značky Somat pre excelentne čistý riad

apríl 15, 2022 - 09:22
Žiarivo čistý riad z umývačky. Z umývačky priamo na váš stôl poputuje dokonale umytý riad bez šmúh a nečistôt. Pre dosiahnutie želaného efektu je potrebné vybrať si kvalitný a spoľahlivý prostriedok do umývačky. Ideálne taký, ktorý dôkladne umyje špinavý riad, zbaví ho zvyškov jedla a zaistí žiarivý lesk. Výhercom srdečne gratulujeme.
Foto: 

Prémiové kapsuly Somat Excellence 4v1 sú multifunkčné kapsuly vyrobené z prášku s aktívnym kyslíkom a 3 unikátnych tuhých gélov. Jedna kapsula v sebe skrýva štyri funkcie – hĺbkové čistenie pripálenín, dokonalý lesk, ochranu delikátneho riadu a starostlivosť o vašu umývačku. Špeciálne vyvinutá receptúra s octanom zinočnatým navyše nie len chráni riad, odstraňuje škvrny z vody a pomáha predchádzať tvorbe neželanej hrdze ale poskytuje starostlivosti aj vašej umývačke riadu.

Každý spotrebič používaný na dennej báze si vyžaduje pravidelnú údržbu a starostlivosť, inak tomu nie je ani v prípade umývačky riadu. Priebežnú čistotu umývačky riadu zabezpečíte vďaka prípravku Somat Čistič umývačky vo forme tabliet. Tento jedinečný čistiaci prostriedok s dvojitou silou odstráni vodný kameň, usadeniny a mastnotu aj v ťažko dostupných miestach, a to už počas bežného cyklu umývania. Jeho vylepšená receptúra účinne bojuje proti zápachu a dodáva sviežu vôňu. Stačí raz za mesiac vložiť na dno naplnenej umývačky riadu, k tomu už len pridať tabletu na umývanie riadu a spustiť umývací cyklus. Šetríte tým energiu, čas aj peniaze.

Šťastnými výhercami sú: 

Mária Poliovková

Brona Kotysova

Matej Horak

Gratulujeme!

- - Inzercia - -