Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Emma Drobná: Album je teraz prioritou

apríl 10, 2022 - 16:00
Na vydarenej akcii s najkrajšími výhľadmi na hlavné mesto sme mali možnosť prehodiť pár slov so speváčkou Emmou Drobnou. Hneď potom ako sme si vychutnali pieseň Čerešne, sme Emmu konfrontovali s našimi zvedavými otázkami.
Foto: 
Ramon Leško

Vo štvrtok večer sa v reštaurácii na Novom moste predstavovalo zariadenie na zahrievanie tabaku, ktoré zožalo úspech u našich západných susedov. Pri tejto príležitosti sa konal aj pompézny večer so zaujímavým programom.

Emmu na pódiu vystriedali raperi Zayo a Ego a v neskorých nočných hodinách zahrali DJ EKG a DJ Tajger. Programom počas večera sprevádzali moderátori Marcel "Osťo" Osztas a Katarína "Becca" Balážiová. Speváčka Emma Drobná nám venovala pár chvíľ.

Práve máte za sebou dynamické vystúpenie. Ako sa po ňom cítite?

Ďakujem vám, cítim sa tu skvele.

Ako vyzerá Váš pracovný život po dlhšej pauze spôsobenej pandemickými obmedzeniami?

Nie je to ešte úplne tam, kde to bývalo predtým, ale rozbiehame sa. Hrali sme včera, hráme aj dnes, začína to byť pomaličky hektickejšie. Ale moja priorita je momentálne robiť album, takže potom možno príde nejaké turné.

event_03.jpg

Emma Drobná: Album je teraz prioritou
Foto: 
Ramon Leško

Znamená to, že sa nemáme tešiť na letné vystúpenia či festivaly?

Možno potom, keď bude album hotový, ale momentálne sa sústredím naň. Takže možno o rok, respektíve sa uvidí ako to pôjde s albumom.

Ako vnímate momentálnu spoločenskú situáciu spojenú s vojnou? Pociťujete akési zastavenie sa, ktoré sa dotklo mnohých umelcov?

Samozrejme, je to niečo, čo mám stále na mysli a na rozume. Je to ale téma, na ktorú sa nedá v skratke vyjadriť, tak, ako by som chcela. Je to podľa  mňa devastujúce a verím, že sa to celé skončí čím skôr.

Prejdime trochu aj k súkromnému životu- je momentálne niečo, na čo sa tešíte?

Na život ako taký celkovo. Na každý jeden deň sa teším.

Emme srdečne ďakujeme a držíme palce s albumom.

- - Inzercia - -