Dnes je pondelok, 15.august 2022, meniny má: Marcela
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

4 mätúce vecí, ktoré muž robí, keď vás má rád

február 21, 2022 - 16:00
Naše prvé romantické príbehy odohrávajúce sa na detskom ihrisku. Chlapci ťahajúci dievčatá za vrkoče dávajúci tak najavo svoju náklonnosť. Ani po rokoch sa toho veľa nezmení. Aj dospelí muži niekedy vysielajú mätúce signály toho, že sa im páčite alebo k vám niečo cítia.
Foto: 
shutterstock

Je veľmi vážny alebo tichý 

Jedným zo znakov, že vás má muž rád je, že s vami komunikuje s vážnosťou dizertačnej práce. Možno sa vám zdá takýto prístup nudný, on tým hrá na istotu. Je mimoriadne opatrný, aby náhodou niečo nepokazil. Očividne s vami chce viesť konverzáciu a spoznať vás bližšie. Pritom ale nechce riskovať, že o vašu pozornosť príde. 

Chváli sa a pôsobí namyslene 

Keď sa páčite mužovi, chce prirodzene na vás zapôsobiť. Najčastejšie svojím egom a schopnosťami. To, že vás má rád, dáva paradoxne najavo tým, ako má rád sám seba. Napriek tomu, že vychvaľovanie a namyslenosť nie je zrovna to, čo na ženy pôsobí, muži si tak budujú svoju hodnotu. Nechce sa nad vami vyvyšovať, chce ukázať, čo vám môže ponúknuť.

Náhodou vás urazí 

Opäť sa vrátime do detských čias, keď vás chlapci posmešne podpichovali za to, čo máte na sebe alebo, čo ste povedali. Je to nechcený a nepríjemný pokus o vytvorenie emocionálnej iskry. Môže s vami žartovať alebo vás provokovať a nemusí v tom byť zrovna najlepší. Hoci sa vám zdá byť na prvý pohľad drzí a arogantný, možno len nevie, ako vás zaujať. 

Neiniciuje fyzický kontakt

Tento znak je asi najviac mätúci. Môže to byť nepríjemné, ak príde návrh z vašej strany a on ho odmietne. Máte tak pocit, že o vás jednoznačne nemá záujem. Opak však môže byť pravdou. Ak neiniciuje fyzickú intimitu alebo sa jej vyhýba, môže to byť znak toho, že mu na vás skutočne záleží. Nejde mu len o známosť na jednu noc. Nechce nič urýchliť a zničiť tým váš vzťah.

- - Inzercia - -