Dnes je štvrtok, 11.august 2022, meniny má: Zuzana
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ste na Valentína samy? Nevadí! Pozrite na 6 zábavných nápadov, ktoré môžete robiť so svojimi slobodnými kamarátkami

február 14, 2022 - 09:00
Zabudnite na predstavu, že na Valentína budete samy doma smútiť a jesť čokoládu. Kvôli vzťahom príliš často zanedbávame našich priateľov. Pritom oni sú tu vždy, keď niečo potrebujeme. Využite tento romantický sviatok a strávte ho s najlepšími priateľmi. Dokážte tak, že Valentín nepatrí len zaľúbeným!
Foto: 
shutterstock
  1. Noc výmeny oblečenia 

Už sa vám zunovalo vaše oblečenie, zato na kamoškinu blúzku neviete prestať myslieť? Presvedčte vaše kamarátky na valentínsku výmenu oblečenia. Každá prinesie niečo, čo by zo svojho šatníka rada vymenila. Pri dobrom víne a hudbe to bude večer plný zábavy. 

  1. Kúpeľná noc 

Ak nechcete vyhadzovať kopec peňazí na drahé wellness, kľudne si ho urobte s kamoškami doma. Každá si donesie župan a rozmaznávanie v podobe manikúry, pedikúry či starostlivosti o pleť a vlasy môže začať!

  1. Piknik

Keď vám to počasie dovolí, kľudne vybehnite s kamoškami do parku. Zabaľte si obľúbené jedlo a šampanské. Nezabudnite na jahody v čokoláde. Veď Valentín je len raz v roku. 

  1. Handmade večer 

Jedna najradšej maľuje, druhá štrikuje a tretia modeluje z hliny. Urobte si s kamoškami mini workshop. Každá naučí ostatné niečo z jej sveta remesiel. Nemusíte byť umelec, trochu kreativity ešte nikomu nezaškodilo. Zároveň si navzájom podarujete originálne valentínske darčeky. 

  1. Karaoke noc 

Máločo je väčšia zábava ako karaoke. Každá sa pokúsi zaspievať obľúbenú pesničku alebo si názvy skladieb môžete losovať. Kto sa hanbí, po pár pohároch vína bude určite odvážnejší. 

  1. Pyžamová party 

Cítite sa unavené a neromanticky naladené? Ideálna voľba je v tomto prípade ležanie s kamoškami na gauči v mäkkom pyžame. Program vám zabezpečí obľúbený seriál alebo film a hŕba palaciniek. 

- - Inzercia - -