Dnes je štvrtok, 11.august 2022, meniny má: Zuzana
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

iClinic Bratislava Capitals sezónu zrejme nedohrajú

november 08, 2021 - 20:14
Po tragickom minulom týždni sa vedenie hokejového klubu iClinic Bratislava Capitals rozhodlo pre radikálne riešenie. Vedenie súťaže požiadali o prerušenie ich účasti v lige.
Foto: 
Facebook
Stanovisko klubu dnes zverejnili na svojom Facebook-u:

Vzhľadom na tragické udalosti, ktoré v uplynulých dňoch zasiahli náš klub, sme sa rozhodli požiadať vedenie nadnárodnej ICE Hockey League o prerušenie našej účasti v ďalších zápasoch tejto sezóny. Klub sa rozhodol ligu v tejto sezóne nedohrať, ale z ligy sa neodhlasuje. Budeme čakať na spätnú väzbu zo strany vedenia ligy.
Nateraz našim hráčom ďakujeme za ich doterajšie úsilie a ich hokejové srdcia, ktoré nechávali na ľade pri každom jednom zápase. Veríme, že fanúšikovia pochopia toto rozhodnutie a podporia nás v tomto neľahkom období.

- - Inzercia - -