Dnes je nedeľa, 14.august 2022, meniny má: Mojmír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Deň bez „selfie“ sa neráta

marec 20, 2021 - 21:12
Ráno si sa zobudila, premenila si sa na bohyňu a tak je najvyšší čas sa s tým podeliť s celým svetom. Instagram bez selfie fotiek je ako pohár bez vody. Ako však vyzerať dokonalo na fotkách?
Foto: 
Andrea Piacquadio from Pexels

Zaručený recept na vytvorenie správnej selfie neexistuje. Naozaj. Všetko je to len o tom, či si dostatočne trpezlivá a vieš si z tých stoviek fotografií a filtrov vybrať to naj, s čím sa podelíš s virtuálnym svetom tvojich priateľov a sledovateľov.

Skvelému výsledku však môžeš dopomôcť jednoduchými trikmi, ktoré zvládne naozaj každý. Tým prvým je prirodzenosť. Necvič si krkolomné pózy, jednoducho sa usmej a máš to.

Ďalšia vec, ktorá podčiarkne výsledný efekt je svetlo. Pokiaľ sa ti nechce čakať na takzvanú golden hour, ktorá je krátko po východe alebo pred západom slnka, počas ktorého je denné svetlo červenšie a mäkšie, nájdi si také miesto, kde ti svetlo nebude meniť odtieň pleti. Alebo sa môžeš „pohrať“ s dopadajúcimi lúčmi a využiť hru tieňov.

Ak toto všetko máš, tak určite dávaj pozor na miesto. Foto z kúpeľne o zrkadlo je super, no maj na pamäti, že v zrkadle toho môže byť vidno celkom dosť. A teda pohľad na toaletu, či iné „doplnky“ kúpeľne čaru selfie nepridajú. Rovnako to platí aj v izbe – porozhadzované kúsky oblečenia či rozhádzaná posteľ ťa „bohyňou Instagramu“ nespravia.

No a čo je pri selfie najdôležitejšie je telefón. Náš tip má nielen kvalitný fotoaparát, ale zároveň je imidžovým doplnkom. Motorola razr 5G vďaka unikátnemu vyklápaciemu tvaru sa pohodlne zmestí do dlane a zároveň ponúka úžasný a najlepší selfie fotoaparát. Je to vďaka tomu, že pokiaľ máte razr 5G zatvorený, na selfie sa použije jeho hlavný 48 MPx fotoaparát s technológiou OIS a Quad Pixel na poskytovanie 4-násobne lepšej svetelnej citlivosti a tak vaše fotografie budú skutočne jedinečné a dokonalo kvalitné.

 

- - Inzercia - -