Dnes je sobota, 13.august 2022, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Ako sa udržať fit aj počas obmedzení

január 07, 2021 - 22:11
Minulý rok nás zasiahla globálna pandémia, ktorej následkom bolo uzatvorenie všetkého, čo sme považovali za bežnú súčasť našej existencie.
Foto: 
pexels.com

O to viac si dnes uvedomujeme ako sme si boli tými vecami istí. Predstavovali pre nás čosi normálne a ani nám len na um nezišlo, ako sa náš život zrúti strmhlav kopcom dolu. Počas klasických dní pred koronou sme si vyšli na kávu, do fitness centra, na nákupy, a v prvom rade sme si videli do tvárí.

Teraz sa nám niekto známy pozdraví a máme celkom problém rozlíšiť o koho ide. Z vyššie spomenutých možností si viac rozoberieme fitká a práve, ako sa starať o svoje telo i navzdory ich zatvoreniu. Poznáte to príslovie „keď sa chce, tak sa dá“. Skutočne je možné ostať fit.

Pochopiteľne si nedokážeme skonštruovať stroje a vynahradiť si tým čas strávený s trénerom. Sme schopní ich však obmeniť za jednoduchšiu alternatívu. Najbežnejšia vec, ktorá je ľahko realizovateľná sú cviky s vlastnou váhou. Internet je bezodnou studňou inšpirácie a návodov, dokonca vypátrame aj videá, čo náš krok po kroku prevedú jednotlivými cvikmi.

Jedno z nich vám sem pripájame. Jedná sa o cviky na brucho a je dosť pravdepodobné, že niektorými z nich si pripomeniete obľúbené hodiny telesnej výchovy z doby chodenia do školy. Tak poďme na to a nenechajme sa zastaviť. 

Zdroj: YouTube- - Inzercia - -