Dnes je sobota, 13.august 2022, meniny má: Ľubomír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

EXKLUZÍVNA PREMIÉRA: Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz 2020

december 09, 2020 - 19:48
Posledná séria prehliadok 15. ročníka projektu Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz sa z dôvodov opatrení preniesla z móla do virtuálneho prostredia. Počas dvoch dní sa za prísnych hygienických a epidemiologických opatrení pripravili videá, ktoré uvidia diváci už 9. a 10. decembra 2020 o 20.00.
Foto: 

BRATISLAVSKÉ MÓDNE DNI by Mercedes-Benz 2020 | prvý deň

„Pevne verím, že tak ako po minulé roky, keď Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz nechávali vždy spomienku elegancie, zázračnosti, že to bude tak aj tento rok,“ hovorí Mária Reháková, autorka projektu Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz

„Kvôli veľmi špeciálnym okolnostiam sme tento rok prišli s novým, s digitálnym formátom, a verím, že toto je tá správna odpoveď na zložité situácie, nikdy sa nevzdávať a vstúpiť do nových sfér,“ dodal zástupca generálneho partnera, Stephan Moebius, generálny riaditeľ Mercedes-Benz Slovakia.

„Keďže aktuálna pandemická situácia nám neumožnila realizovať projekt tak, ako po minulé roky, hľadali sme spôsob, ako to spraviť čo najlepšie. Výsledkom sú dva dni – prvý venovaný slovenským módnym tvorcom, druhý finále projektu Nové tváre módnej scény. Čo odlišuje túto sériu od predchádzajúcich je najmä spolupráca s tanečnou a fashion choreografkou Marinou Vlasenko z Riverpark Dance School, ktorá prepojila tanečnice z ich školy s modelkami. Kolekcie návrhárov sme tak ukázali v úplne inom svetle, ako pri klasických prehliadkach,“ hovorí Michal Bartek, PR&marketing manager Bratislavské módne dni by Mercedes-Benz.

V dokumentoch sa predstavia so svojimi aktuálnymi kolekciami Jana Jurčenko, Zuzana Haková, Radovana Svýbová, šperkárka Denisa Čimo, značky Marmare Fahion Design, Lombardi Fashion House, Sicily Style a kožuchy Stefano Pellicceria. Nechýba ani stálica Jana Pištejová.

Tento ročník sa zároveň niesol aj v znamení špeciálnych lookov – o ten mejkapový sa postaral Beauty Ambasádor značky Mary Kay Luis Casco, vlasový vznikol pod taktovkou kaderníka Lukáša Bielku.

Tohtoročná práca na Bratislavských módnych dňoch by Mercedes-Benz bola na jednej strane skutočne náročná, no na strane druhej si to každý jeden člen tímu naplno užil. Nechýbala priateľská atmosféra, vzájomná pomoc a podpora vzhľadom na to, že všetci strávili na pľaci dlhé hodiny. Energiou nabité prostredie vyústilo do smiechu a radosti, ktorú v dnešných ťažkých časoch potrebujeme ako soľ. Pevne veríme, že sa naším divákom bude nové prevedenie páčiť. 

- - Inzercia - -