Dnes je nedeľa, 14.august 2022, meniny má: Mojmír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Milujete filmy? Pozerajte ich na mobile!

september 22, 2020 - 20:27
Milujete filmy a dokážete ich sledovať kdekoľvek? Tak potom očakávate od svojho mobilného telefónu špičkové parametre – veľký displej, rýchly systém a maximálnu konektivitu. Presne to spĺňa novinka moto g 5G plus.
Foto: 

Filmy, videá od kamarátov či rodiny – kto by ich nemal rád. Vďaka vynikajúcemu 6,7-palcovému CinemaVision FHD+ displeju sa táto aktivita premení doslova na závislosť. Ultraširoký displej vás doslova vtiahne do deja a vy budete mať pocit ako v kinosále.

Zároveň je displej telefónu vybavený technológiou HDR10, ktorá sa postará o ostrý kontrast a živé farby. Vďaka tomu získal Certifikát Amazon HDR, čo znamená že displej splnil prísne požiadavky HDR obrazovky, ktorá zaručuje výnimočný zážitok pri sledovaní.

moto_g_5g_plus_eu_combo.png

Foto: 
Motorola

Dôležitým faktorom pre sledovanie video obsahu je výdrž batérie. Ani tu výrobca nešetril a moto g 5G plus je vybavený batériou s kapacitou 5000 mAh. V praxi to vyzerá asi tak, že nabíjačku budete potrebovať každé dva dni, samozrejme, pokiaľ si dáte filmový maratón, musíte rátať s rýchlejším vybitím. Ale ani to nie je problém, keďže všetky nové modely motorola sú vybavené vyladeným rýchlonabíjaním.

 

 

- - Inzercia - -