Dnes je nedeľa, 14.august 2022, meniny má: Mojmír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tip na jarné prázdniny

február 15, 2020 - 10:37
Jarné tábory, prázdninové podujatia, filmové alebo divadelné predstavenia, tematické programy, korčuľovanie, plávanie, výlet do okolia. Mnohí rodičia, ktorí nemajú možnosť odcestovať so svojimi ratolesťami na dovolenku, či lyžovačku, vymýšľajú svojim deťom na voľné dni program . Prinášame zopár tipov na vyplnenie voľných dní.
Foto: 
financie.sk

Fašiangové podujatia - Fašiangový karneval v Rači. Príďte si zatancovať a zabaviť sa so Šašom Jašom 21.februára 2020 o 17.00 v KS Impulz.

Mini Art Bál –benefičný koncert pre deti a rodičov v exkluzívnych priestoroch hotela Carlton. Aktivity pre deti, zábava pre rodičov. 22. február od 15.00 - 18.00 , vstupné 10,- eur

Fašiangový víkend plný zábavy, hier na zámku Schloss Hof - 22. -23. február od 10.00 hod

Ružinovské zabíjačkové slávnosti - V sobotu 22. februára 2020 od 10:00 pred DK Ružinov, opäť ožijú zvyky, ktoré budú pripomínať tradície výroby zabíjačkových pochúťok. Návštevníci sa môžu tešiť na ukážky tradičnej dedinskej výroby klobás, porcovanie prasaťa, či súťaž vo varení ovarovej kapustnice.

Filmové predstavenia – Dolitlle, Ľadová  sezóna 3, Cesta za živou vodou, Ježko Sonic

Divadelné predstavenia pre deti – v DK Dúbravka, v Cvernovke, v Istra centre v Devínskej Novej Vsi

Výlety do okolia – Bratislavský hrad, hrad Devín, Devínska Kobyla, Studničky v Bratislave, Malý Dráždiak, Železná studnička, Lesopark Kačín, zrúcanina hradu Pajštún, ZOO Bratislava, rozhľadne v Bratislave.

Upozornenie: Hrad Červený kameň z technických príčin zatvorený.

- - Inzercia - -