Dnes je nedeľa, 14.august 2022, meniny má: Mojmír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tip na víkend!

december 14, 2019 - 10:20
Aj tento víkend je pripravený bohatý program, ktorý ponúka nielen zábavu, ale aj možnosti nakupovania vianočných darčekov. Originálne vianočné darčeky si môžete nakúpiť v čarovnej atmosfére Starej tržnice na Dobrom trhu. Okrem stánkov s kvalitnými potravinami, originálnym dizajnom, knihami, doplnkami a oblečením, bude pripravených mnoho sprievodných podujatí.
Foto: 

Vianočnej atmosféry sa môžete nadýchať aj na ďalších vianočných trhoch a akciách

Vianočný bazár chalaňov 2019

Parádny charitatívny projekt troch hercov z Astorky, vďaka ktorému podporíme 4 projekty zamerané na zážitky i pomoc v núdzi sociálne, zdravotne, či inak znevýhodneným).

V-klub, v piatok (13.12.) bude prebiehať zbieranie darov od širokej verejnosti.
V sobotu a nedeľu (14.-15.12.) si z darovaných predmetov môžete prísť vybrať a dohodnúť si s chalanmi finančný príspevok pre Vianočný bazár. 

Jazzové Vianoce

Vianoce už klopú na dvere. My vás preto srdečne pozývame na jazzový koncert speváčky Zuzky Kováčovej a klaviristu Alana Bartuša, ktorý Vás naladí na tú správnu Vianočnú nôtu.

14.12. Štefánka, Palisády 59, 81106, Bratislava18:00

Vianočné  trhy môžete navštíviť aj v Blumentáli, v Horárni v Horskom parku, Na Duláku, v Eurovea, v Ružinove a samozrejme Hlavný vianočný trh na Hlavnom námestí,  Staromestské vianočné trhy na Hviezdoslavovom námestí a Adventné trhy na hrade. 

Nové Mesto 14. decembra otvorí Vianočnú uličku na Kramároch. Najmenších čaká v kultúrnom centre na Kramároch bohatý program s názvom Čarovné Vianoce. 

Dúbravka pripravila svoje vianočné trhy s bohatým programom v dňoch 13. - 14. decembra. 

Viančné trhy nájdete aj v areáli záhrady Umelka, ktoré pripravuje VegDay. 13. -23. decembra si budú môcť návštevníci pochutnať na vegánskych špecialitách.

 

- - Inzercia - -