Dnes je nedeľa, 14.august 2022, meniny má: Mojmír
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Na plné ústa! Anna Wintour prezradila, čo si v skutočnosti myslí o "Kardashiankách"

marec 08, 2019 - 11:00
Vidieť úsmev na tvári ľadovej královnej Anny Wintour (69) nie je len tak. Keď však začala rozprávať o Kris Jenner (63), žiarila na všetky strany.
Foto: 
Shutterstock

Anna Wintour pôsobí ako šéfredaktorka amerického časopisu Vogue od roku 1988 a je považovaná za najmocnejšiu ženu v módnom biznise. Zoznam celebrít, ktoré by sa s ňou chceli kamarátiť, nemá konca. Nie každému sa to podarí a získa si jej dôveru. Jednou z mála osôb, ktorú Anna Wintour obdivuje a vyjadruje sa o nej iba v superlatívoch, je hlava klanu Kardashian - ambiciózna mama Kris Jenner.

Tá na svojom instagramovom profile zdieľala video, v ktorom ju Anna vychválila do nebies. Na otázku, čo si šedá eminencia módy myslí práve o podarenej rodinke, uviedla: "Úprimne ich obdivujem za to, aké impérium vybudovali, a to najmä vďaka ich osobnostiam. Obdivujem mamu Kris Jenner, ktorá je kreatívny génius! Nerozumiem tomu, ako dokážu žiť až takto na očiach verejnost. Ale očividne to funguje."

Vytkla by jej Anna niečo z pohľadu módy? "Kris sa stala v ostatnom období o čosi minimalistickejšia v tom, ako sa oblieka. Teraz býva viac zakrytá a to mi málinko vadí."

Pozrite si krátke video TU.

Anna Wintour známej famílii fandí:

- - Inzercia - -