Dnes je streda, 10.august 2022, meniny má: Vavrinec
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Donatella Versace prezradila, vďaka čomu sa cíti sexi aj po šesťdesiatke

február 28, 2019 - 08:00
Napriek tomu, že Donatella Versace (63) pravidelne vyhráva ankety o plastikami najviac spackanú celebritu, sebavedomie jej rozhodne nechýba. Práve naopak.
Foto: 
Shutterstock

Portálu Daily Mail porozprávala viac o tom, ako sa vníma, čo by v živote chcela ešte dosiahnuť a dala všetkým ženám jedno základné odporúčanie, vďaka ktorému budú šťastné.

Donatella patrí vo svete módy k pojmom, o tom niet pochýb. Po bratovej smrti sa postavila na čelo zabehnutého a veľmi úspešného impéria, veď značka Versace je v každom kúte sveta dobre známa. Napriek tomu temperamentná blondínka tvrdí, že so svojou pracovnou pozíciou nie je úplne spokojná a túži si vybudovať postavenie, aké má povedzme Dior. Týmito slovami nadviazala aj na recept večnej mladosti a dobrej kondície. V jej prípade samozrejme s odhliadnutím od striktného jedálnička a hodín strávených v posilňovni.

Donatella tvrdí, že človek by nemal zaspať na vavrínoch. Neustále by si mal klásť vyššie a vyššie ciele. Tie ho udržia v kondícii, v strehu a s motiváciou pracovať na sebe. To je zároveň jej tip na večnú mladosť, i keď "iba" psychického rázu. Donatella si svoj vek nepripúšťa a ako expertka na módu dokonca tvrdí, že omladenie šatníka je kľúčom k spokojnosti.

Tohto pravidla sa ona sama drží roky. Preto zrejme nikoho neprekvapí jej odpoveď na otázku, na ktorý kúsok v tom svojom nedá dopustiť. "Mini! Rada sa obliekam tak, ako ženy kľudne o tridsať - štyridsať rokov mladšie odo mňa. Môžem si to dovoliť. Nikdy však nezabúdam na pančušky."

- - Inzercia - -