Dnes je nedeľa, 14.august 2022, meniny má: Mojmír
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Silvestrovská chata na jednotku

december 29, 2018 - 12:58
Nikdy nie je priskoro začať riešiť vašu výbavu na posledný záťah roka. Aby bola silvestrovská chata na jednotku, nezabudnite si do vrecka zbaliť smartfón, ktorý je pripravený na každú situáciu aj prostredie. Donedávna sme žili predsudkami, že smartfóny na chaty nepatria. Či už preto, že signál na horách je slabý, alebo kvôli obave, že v párty pohrúžení skončia naše elektronické zariadenia ponorené v pive. Toto všetko sú prežitky! Verte nám, keď napíšeme, že motorola one nepokazí žiadnu zábavu. Naopak, smartfón, ktorý je dielom kreatívnej kolaborácie Motoroly a Googlu, párty ducha ešte utuží.
Foto: 

Chápeme, že raz za čas dobre padne ujsť od hektickosti mesta, kde sa ľudia pohybujú, ako keď stlačíte tlačidlo „fast forward“. Na chate už akosi prirodzene prepíname do spomaleného módu, čo ale neznamená, že sme tolerantní, keď doň spolu s nami prepne aj náš smartfón! Žiaden strach, na kontraste pokojnej prírodnej scenérie a atmosféry zastaveného času krásne vyniknú briskné reakcie motoroly one, ktorý vďaka 4 GB pamäti a osemjadrovému procesoru Qualcomm® Snapdragon™ reaguje rýchlo a hladko.

Váš zdroj nekonečnej zábavy

Dve čísla, po ktorých zapískate od údivu: 64 GB úložnej kapacity v telefóne a 256 GB po rozšírení pomocou karty microSD. Predstave si tie možnosti! Môžete vziať so sebou kompletný playlist hudby a filmov, aj keď má každý z vašej partie úplne odlišný vkus. Motorola one pojme toľko multimédií, že by ste sa nenudili, ani keby ste chatu neopustili do jari. A navyše, na veľkom 5,9" displeji Max Vision HD+ s netypickými, ale užívateľský komfortným posilňujúcimi pomermi strán 19:9, toho teraz uvidíte ešte viac.

Lovcov zážitkov poteší informácia, že vždy budú mať dosť miesta na nový obsah. S aplikáciou Fotky Google nezažijete ten limitujúci pocit, keď musíte z kapacitných dôvodov mazať staršie fotky a videá. A s fotoaparátom, ktorý prináša rozpoznávanie hĺbky a celú škálu hravých fotografických funkcií, by bola naozaj škoda, keby vaše výtvory skončili v digitálnom koši.

Váš DJ, ktorý to s vami potiahne až do rána bieleho

Tím, čo stojí za motorolou one, sa pri riešení otázky výdrže inšpiroval samým životom. Tak ako vás počas dňa zregeneruje krátky „šlofík“, vášmu smartfónu tiež postačí chvíľka, aby šliapal naplno celé hodiny. S technológiou Turbopower™ dosiahnete štvrtinu dňa solídneho výkonu už po 20 minútach nabíjania! Môžete sa spoľahnúť, že motorola one bude posledný člen posádky, kto to „zabalí“ po bujarej silvestrovskej noci.

_mg_7161_2.jpg

Foto: 
Natália Jakubcová

Gulášový multitasking

Nájsť smartfón, čo dobre padne do ruky, už dnes nie je žiadna výsada. Ale motorola one ide ešte ďalej. Toto je prípad, keď dizajnéri spojili estetické hľadisko s funkcionalitou naozaj umne. Smartfón je odolný a pevný, a intuitívne navrhnutý tak, aby sa perfektne držal v jednej dlani, takže jednou rukou môžete pripravovať bezkonkurenčný chatový guláš a druhou googliť, či ste nezabudli na žiadnu prísadu.

Nedajte smartfónu vydýchnuť, vy si môžete oddýchnuť

Zorganizovať poriadnu silvestrovskú chatu je úloha hodná zručného event manažéra, o to viac je vítaná každá pomocná ruka. Motorola one obstojí na jednotku aj ako osobný asistent. Vďaka prvkom typu Google Lens či Google Assistant, bude tip a dobrá rada vždy poruke. Inteligentná SIM karta vás zas odbremení od starostí s prepínaním medzi sieťami. Motorola one automaticky vyberie najvhodnejšiu kartu SIM na základe vašej histórie hovorov a operátora konkrétneho kontaktu a tiež zaručí, že budete mať k dispozícii vždy tú najlepšiu dátovú technológiu. To sa hodí, keď budete na Nový rok vyvolávať svojim blízkym s novoročným vinšom.

motorola one bude vaším verným (nielen) chatovým spoločníkom už za 249 eur.

Modelka: Miriam Mattová
Fotograf: Natália Jakubcová

 

- - Inzercia - -