Dnes je utorok, 05.júl 2022, meniny má: Cyril, Metod
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Trapas slovenského denníku: Pomýlili si Dunaj s Dubajom!

apríl 07, 2017 - 17:05
Celý slovenský internet sa momentálne zabáva na trapase slovenského denníka, ktorý napísal krátky článok o speváčke Celeste Buckingham. Znelo v ňom, že si užíva luxusnú dovolenku v Dubaji. Realita je však úplne iná...
Foto: 

Známa speváčka Celeste Buckingam v utorok zavesila fotografiu na sociálnu sieť Facebook a napísala k nej komentár "Keď už máš fakt dosť upratovania doma, tak sa nachystáš, ale ani von sa ti už nechce." K fotografií nezabudla pridať jej lokalizáciu - Nábrežie Dunaja. Toho sa chytil slovenský bulvárny denník, ktorý si však zle prečítal názov Dunaj a zmenil ho na Dubaj. 

Nie je Dunaj ako Dubaj 

Na základe tejto fotografie si denník vymyslel krátky článok, v ktorom zneli samé nezmysly. „Momentálne trávi svoj čas v luxusnom Dubaji, odkiaľ poslala odkaz svojim fanúšikom. „Keď už máš fakt dosť upratovania doma," napísala k fotke," napísal denník Plus jeden deň. Celeste v skutočnosti trávila čas v Bratislave a zúčastnila sa i prenášky novinárky Marthy Mendosa. 

Prečítajte si tiež: Kráča v maminých šľapajách: Pozrite sa na krásnu dcéru Cindy Crawford!

Celeste sa zabáva 

Hoci by speváčka mohla byť urazená alebo naštvaná, kauza ju pobavila. Avšak pre portál omediach.sk vyjadrila isté znepokojenie nad tým, že novinári si dokážu vymyslieť akýkoľvek článok. 

- - Inzercia - -