Dnes je utorok, 05.júl 2022, meniny má: Cyril, Metod
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2017: Štartuje už 12.ročník!

apríl 07, 2017 - 14:36
Už v pondelok 10. apríla sa začína maratón módnych prehliadok renomovaných slovenských i zahraničných dizajnérov. Bratislavské módne dni tento rok oslavujú už neuveriteľných 12 rokov!
Foto: 
Ramon Leško

Jarná časť najväčšej módnej udalosti na Slovensku - Bratislavské módne dni sa bude tento rok konať po prvý raz v priestoroch hotela Crowne Plaza, ktorý taktiež oslavuje 12-ste výročie pôsobenia na slovenskom trhu. Milovníci módy si v dňoch od 10. apríla do 12. apríla môžu vychutnať  takmer 30 návrhárov a značiek zo Slovenska, Rakúska, Českej republiky a Rumunska.

Riaditeľka Bratislavských módnych dní Mária Reháková na tlačovej konferencii predstavila niekoľko noviniek, na ktoré sa hostia a diváci prestížneho módneho podujatia môžu tešiť. "Už tradične sa môžeme úžasné modely od úspešných návrhárok akými sú Jana Gavalcová, Veronika Hložníková, Anna Maria Kiss Koss či Jana  Pištejová. Tento rok vám predstavíme i absolútnu novinku v oblasti módy, a to spojenie sklára a umeleckého dizajnéra Achilleasa Sdoukosa a módnej návrhárky Rebeccy Justh, ktorí nám predstavia unikátne modely šiat s odliatkami skla," s nadšením prezradila pani Reháková. 

Slovensko budú už tradične zastupovať osvedčené návrhárky ako Zuzana Haková, Veronika Hložníková, Jana Gavalcová, Jana Jurčenko, Michaela Ľuptáková, či Jana Pištejová. Premiéru na Bratislavských módnych dňoch bude mať na mieru šitá pánska móda značky Nicollas Berenique.

Prečítajte si tiež: Bratislavské módne dni 2017: Riaditeľka BMD Mária Reháková prezradila detaily!

tlacovkabmd014.jpg

Foto: 
Ramon Leško

tlacovkabmd002.jpg

Foto: 
Ramon Leško

tlacovkabmd021.jpg

Foto: 
Ramon Leško

tlacovkabmd022.jpg

Foto: 
Ramon Leško

tlacovkabmd025.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Exkluzívnymi zahraničnými hosťami budú súrodenecká dvojica PONER z Českej republiky, Rozalia Bot z Rumunska a spoluorganizátorka MQ Vienna Fashion Week Maria Oberfrank so svojou značkou PITOUR. Na BMD sa môžete tešíť i na obľúbené moderátorky Rádia Jemné a Vlna Barboru Rakovskú a Martinu Comisso

Chýbať nebudú ani úspešné návrhárky z projektu „Hľadáme nové tváre módnej scény“ - Dominika Kozáková a Veronika Kopálová. Jarná časť projektu so sebou prináša aj vyhlásenie témy pre tento rok v projekte „Hľadáme nové tváre módnej scény“, ktorá má názov VÔŇA KÁVY.

tlacovkabmd015.jpg

Foto: 
Ramon Leško

tlacovkabmd016.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Novinkou v rámci tohto projektu je aj spolupráca s MOD'SPE PARIS CENTRAL EUROPE - Fashion Business School Marketing And Communication v Bratislave, ktorá víťazovi projektu venuje účasť na Master Class Programe v oblasti Módneho marketingu.

BMD 2017: Daniel Tomko, Crowne Plaza Bratislava

Autor: 
Milan Kulifaj

BMD 2017: Naďa Birčiaková, Krasotika

Autor: 
Milan Kulifaj

BMD 2017: Andrea Tesáková, Dental Brothers

Autor: 
Milan Kulifaj

MOD´SPE PARIS: Fabrice Raoul, Member of board

Autor: 
Milan Kulifaj

BMD 2017: Ingrid Janečková, MERCEDES-BENZ SLOVAKIA

Autor: 
Milan Kulifaj

Viac fotografií si môžete pozrieť v galérii pod článkom 

- - Inzercia - -