Dnes je nedeľa, 14.august 2022, meniny má: Mojmír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Tanečná skupina, ktorá dobýja svet! Impulz Crew ide karta

apríl 05, 2017 - 13:12
Tanečné BRATSTVO Impulz crew pôsobiace na slovenskej a českej scéne je tu už nejakú tú dobu. Spoločne tvoria skupinku ľudí, ktorá sa venuje rôznym adrenalínovým športom. Neboja sa skočiť do čohokoľvek.
Foto: 

Impulz Crew tvoria programy a vystupujú na rôznych akciách. Choreografie sú tvorené iba ich nápadmi v ktorých kombinujú prvky breakdance, krump, electric, acrobatic, scenic, newstyle. Ich hlavnou myšlienkou je dať do choreografie dej, pre väčší zážitok a lepší pocit z vystúpenia.

Dlhé roky sa zúčastňovali na celoslovenských a na celočeských tanečných súťažiach, na ktorých sa im podarilo byť veľmi úspešní. No za najväčšie úspechy považujú to, že sa posledné dva roky viac sústredili na súťaže v zahraničí.

Tieto súťaže im dávajú možnosť lepšie reprezentovať Slovensko v týchto krajinách. Naposledy mali jeden obrovský úspech a to konkrétne v Srbsku, kde skončili druhí z celej Európy. A vôbec prvýkrát, keď sa zúčastnili súťaže v Chorvátsku, kde sa im podarilo získať prvé miesto v ich kategórii. Takéto umiestnenia im dávajú obrovskú motiváciu sa aj naďalej zúčastňovať a útočiť na zahraničné súťaže. Ich cieľom sú celosvetové súťaže World of Dance, Urban, Vibe, kde môže ukázať ich vlastný štýl a prezentovať svoju krajinu. 

IMPULZ CREW │MADPULZ │DANCE FEST NOVI SAD │2016

Autor: 
Youtube

- - Inzercia - -