Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Váš príbeh: Neľutujem moju neveru, mám na to TENTO dôvod

marec 13, 2017 - 13:35
Výčitky, ktoré sa spájajú s neverou partnera, spaľujú vnútro človeka neuveriteľným spôsobom. Klára však nikdy necítila ľútosť nad podvádzaním svojho manžela...
Foto: 
Shutterstock

S manželom sme sa zosobášili, keď som mala len 23 rokov. Nebola to osudová láska, ale čakali sme spolu dieťa. Rodičia z oboch strán nás pritlačili k manželstvu, z ktorého sa už nedalo vycúvať. Hoci to bude znieť veľmi povrchne, mojím snom nikdy nebola rodina. Na vysokej škole som študovala architektúru a po skončení som chcela odísť do Nemecka a začať si budovať kariéru. Bohužiaľ, osud to zariadil inak.


Už na začiatku nášho manželstva som vedela, že to bude čistá fraška. Po pôrode našej jedinej dcérky, som sa zamerala len na jej výchovu. Manžel bol v práci dlho do noci a o intímnom živote som mohla len snívať.


Prečítajte si tiež: 9 vecí, ktoré sa muži boja spýtať v posteli: Splňte im aspoň dve a stanete sa sexuálnou bohyňou!


Po skončení materskej dovolenky som konečne nastúpila do práce. Dostala som sa do tímu so sympatickým kolegom a okamžite medzi nami preskočila iskra. S nevinných kávičiek sme začali chodiť na romantické večere, z ktorých sme vždy skončili v posteli. Keď manžel prišiel na moju neveru, podal žiadosť o rozvod. Úprimne? Len sa mi uľavilo. O dcérku sa stará aj naďalej a ja som po rokoch našla svoje vytúžené šťastie. Novú priateľku si našiel i môj bývalý manžel a po dlhšom čase sa mi priznal, že rozvod bol tým najlepším, čo sa nám mohlo stať.