Dnes je utorok, 04.október 2022, meniny má: František
Čas čítania
menej ako
1 minúta
Zatiaľ prečítané

Jesenná časť Bratislavských módnych dní vyvrcholila workshopom: Pozrite si súhrn z týždňa módy!

október 01, 2016 - 16:37
Jedenásty ročník prestížneho módneho podujatia Bratislavských módnych dní vyvrcholil piatym dňom, a to inšpiratívnym workshopom. Vychutnajte si to najlepšie z týždňa módy v Bratislave.
Foto: 

Minulý týždeň sa naše hlavné mesto opäť premenilo na mekku módy. Už jedenástykrát sa konali obľúbené Bratislavské módne dni, ktoré prilákali stovky milovníkov kvalitnej módnej tvorby. Prvé tri dni patrili renomovaným dizajnérom zo Slovenska i zahraničia, ktorí predviedli nové kolekcie určené na jeseň/zimu 2016. Posledný prehliadkový deň sme sa preniesli do historicko-sakrálnych priestorov kostola Klarisiek. 

img_9305.jpg

Foto: 
Ivan Medved

11.jpg

Foto: 
Ramon Leško

13.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Mladí módni tvorcovia prilákali stovky ľudí, ktorí boli zvedaví na ich provokujúce, prevratné ale i elegantné kolekcie. Prvenstvo si odniesla mladá návrhárka Veronika Kopálová, ktorá očarila porotu minimalistickou kolekciou v pastelových tónoch. 

12.jpg

Foto: 
Ramon Leško

13.jpg

Foto: 
Ramon Leško

Bratislavské módne dní však nekončia. Už 12. októbra nás čaká Slovenský deň módy v Prahe v secesných priestoroch Obecného domu. Predstaví sa tu špička slovenských návrhárov, ktorých doplnia zaujímavé mená domácej módnej scény. Opäť sa môžete tešiť na prvotriedne modely a nezabudnuteľnú módnu šou. 

13.jpg

Foto: 
Ramon Leško

- - Inzercia - -