Dnes je nedeľa, 14.august 2022, meniny má: Mojmír
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Z Dary Rolins je módna navrhárka! Pozrite si ako vyzerá jej prvá kolekcia

jún 22, 2016 - 08:28
Dara Rolins nie je len slovenská speváčka, ale aj uznávaná módna ikona. Priateľka kontroverzného Rytmusa už niekoľko mesiacov spolupracuje s maďarskou značkou Sugarbird, pre ktorú teraz vytvorila aj svoju prvú vlastnú kolekciu oblečenia! Ak teda chcete nosiť rovnaké oblečenie ako populárna hudobníčka, už to nebude žiadny problém!
Foto: 

Dara Rolins pre obľúbenú značku Sugarbird vytvorila limitovanú kolekciu oblečenia. Úloha módnej návrhárky jej rozhodne nebola cudzia, čoho dôkazom sú vydarené a trendové modely. Kúsky, ktoré zrejme zaujmú hlavne mladšie milovníčky módy, budú dostupné vo všetkých slovenských predajniach Sugarbird. 

Ak od Rolins čakáte extravagantné a bláznivé kreácie, možno vás sklame. Autorská kolekcia známej speváčky sa zameriava predovšetkým na šaty a overaly, ktoré kladú dôraz na kvalitu spracovania. Napriek tomu však všetky modely pôsobia sexy a originálne. Zdôrazniť treba fakt, že ide o vôbec prvú skúsenosť interpretky s navrhovaním oblečenia.

web-17.jpg

Foto: 
Petra Ficová

web-13.jpg

Foto: 
Petra Ficová

web-11.jpg

Foto: 
Petra Ficová

 

„Nie, neprichádzam s ničím, čo ste ešte nikdy nikde nevideli, alebo vám to niečo nepripomína. Nediktujem ani sa nepodriaďujem trendom. Netvárim sa ako nová Victoria Beckham, z ktorej sa stala vážne skvelá návrhárka. Ja, na rozdiel od nej mám v pláne venovať sa aj naďalej primárne hudbe. Ide mi len o to, sprostredkovať a priniesť vám módu, ktorá ma baví na mne,“ prezradila Dara o svojej spolupráci so Sugarbird.

 

Viac fotografií nájdete v galérii pod článkom!

- - Inzercia - -