Dnes je nedeľa, 14.august 2022, meniny má: Mojmír
Čas čítania
2 minutes
Zatiaľ prečítané

Štýlové i nezničiteľné!

marec 31, 2016 - 13:30
Milujeme ich tak, že si už bez nich nevieme predstaviť svoj život. Nahrádzajú nám množstvo vecí - od hodiniek až po partnerov. Áno, hovoríme o mobilných telefónoch. ŽenskýWeb vám dnes predstavuje horúce novinky, do ktorých sa zamilujete už na prvý pohľad.
Foto: 
Lenovo

Pod označením Moto sa ukrýva kolekcia úplne nových mobilných vychytávok, ktoré aktuálne prichádzajú na slovenský trh. V nej sa nachádza štvorica modelov, ktoré splnia očakávania aj tých najnáročnejších a to všetko za veľmi rozumnú cenu.

Moto G je pripravený s tebou zvládnuť akúkoľvek búrku, a to doslova, vďaka ochrane spĺňajúcej normu IPX7 a odolnému sklu Corning Gorilla Glass, takže si chránený pri náhodnom páde do vody, ako aj pred nepeknými škrabancami na displeji. S batériou, ktorá vydrží celý deň3, sa na teba nikdy nevykašle, keď ho budeš najviac potrebovať a je pripravený zachytiť nové spomienky 13 MP fotoaparátom, jednoduchým švihnutím zápästia.

Moto X Play
s výdržou batérie až 48 hodín a vode odolnou konštrukciou ti bude lásku opätovať vo dne aj v noci, či prší alebo svieti slnko. Buď stále pripojený aj keď cestuješ, keď si v práci, keď sa hráš a kedykoľvek ho najviac potrebuješ - a stále budeš mať dostatočnú výdrž batérie na ďalší deň. S jeho 21MP fotoaparátom/kamerou môžeš robiť vynikajúce fotky a videá a môžeš sa s nimi pochváliť na 5,5 palcovom HD displeji bez okrajov. A okrem toho prináša výkon, ktorý potrebuješ na hranie hier, streamovanie a plnenie viacerých úloh naraz bleskovou rýchlosťou vďaka procesoru Qualcomm® Snapdragon™.

Moto X Style - ak hľadáš telefón, ktorý nerobí kompromisy, ponúka silný výkon a zároveň aj úžasne vyzerá. Určite by nemal označenie “Style”, keby nedopĺňal tvoj štýl, keďže ponúka viac možností prispôsobenia tvojmu osobnému štýlu ako ktorýkoľvek iný telefón na trhu. Ponor sa do sveta zábavy s expanzívnym 5.7-palcovým displejom bez okrajov, ktorý dopĺňa silné stereo ozvučenie. A keď tvoja batéria potrebuje trochu podpory, najrýchlejšie sa nabíjajúci smartfón na svete5 ti za 15 minút nabíjania s funkciou TurboPower zabezpečí ďalších 10 hodín výkonu. Pri všetkých týchto troch nových smartfónoch použili niektoré z najpokrokovejších dostupných kamerových technológií, takže Moto X Style sa teraz pýši jedným z najlepších fotoaparátov v našom odvetví. Môžeš robiť kryštálovo čisté fotky a videá s 21-megapixelovým fotoaparátom alebo svoje najlepšie selfie zábery či video chat s 5MP prednou kamerou so širokouhlým objektívom a bleskom pre selfie zábery.

Moto X Force - pre každého, kto už svoj telefón raz rozbil. Displej smartfónu Moto X Force je vyrobený z integrovaného systému piatich vrstiev, ktoré absorbujú náraz a je zaručené, že sa neroztrieštia. To znamená, že tento 5.4” Quad HD AMOLED displej s ultra vysokým rozlíšením vždy bezchybne a bez problémov oživí tvoje fotky a videá. Vlastne je tak ostrý, že prináša o 77% viac pixelov ako 1080p. Moto X Force prekonáva konkurenciu aj v iných oblastiach. Disponuje výkonným procesorom Qualcomm® Snapdragon™ 810 s osemjadrovými CPU a tiež naším doteraz najlepším fotoaparátom  -- 21MP s rýchlym zaostrovaním a 5MP širokouhlým predným fotoaparátom s bleskom pre skvelé selfie zábery. Výdrž batérie je až do 48 hodín a ohromujúco rýchle TurboPower nabíjanie – znamená výdrž batérie až 13 hodín len za 15 minút nabíjania.

- - Inzercia - -