Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni: Farebné, šik a sexi!

apríl 24, 2014 - 09:22
Na móle Bratislavských módnych dní, ktoré sa konali v Showroome Jaguar v Bratislave, sa to počas prvého dňa len tak hemžilo exkluzívnymi kúskami od známych slovenských dizajnérov. Od spoločenských rób až po priesvitné večerné negližé sme na prehliadke videli takmer všetko! Presvedčte sa sami...
Foto: 
Jedinečný deviaty ročník začal príhovorom organizátorky, riaditeľky Agentúry Promotion, Márie Rehákovej. "Móda nie sú len šaty, topánky či šperky, móda je umením, preto som nesmierne vďačná, že vám môžeme spoločne s partnermi dopriať krásny umelecký zážitok," popriala zúčastneným na úvod hostiteľka večera Mária Reháková. Na pódiu srdečne privítala Athinu Zerva, riaditeľku kozmetickej značky Zerva, ako aj Vladimíra Greža, riaditeľa Bratislavského kultúrneho a informačného strediska a Táňu Rosovú, starostku mestskej časti Staré mesto, ktorá prevzala nad prvým dňom Bratislavských módnych dní záštitu.
 
 
 
Počas prvého dňa Bratislavských módnych dní predstavili svoje kolekcie známi slovenskí dizajnéri, ako aj mladé talenty, ktoré sa predstavili v minulom roku prostredníctvom súťaže Nové tváre slovenskej módnej scény.
 
REBECCA DEÁK JUSTH
 
 
 
LA RENA
 
 
 
ZUZANA HAKOVÁ
 
 
NuPPL
 
 
RÓBERT VRZALA
 
 
ROBERT BARTOLEN
 
 
ZLATICA HUJBERTOVÁ
 
 
KATARÍNA FEIX - Katie´s bag
 
 
VERONIKA HLOŽNIKOVÁ
 
 
Autor: RED
Foto: D. Kaplavka
 

- - Inzercia - -