Dnes je piatok, 12.august 2022, meniny má: Darina
Čas čítania
1 minute
Zatiaľ prečítané

Bratislavské módne dni 2015: Kristína Farkašová a pásiky patria k sebe!

október 29, 2015 - 21:02
Na 10. ročníku Bratislavských módnych dní nechýbala ani obľúbená slovenská herečka a moderátorka Kristína Farkašová. Sympatická červenovláska na BMD predstavila v premiére svoju vlastnú kolekciu plnú pásikov. Viac prezradila v exkluzívnom rozhovore pre ŽenskýWeb!
Foto: 

Vždy usmievavá herečka Kristína Farkašová momentálne hviezdy na obrazovkách TV JOJ v seriáli Svet podľa Evelyn. Práve komička Evelyn, ktorá je hlavnou postavou seriálu sa objavila aj na móle BMD, kde zakončila prehliadku kolekcii tričiek od Kristíny Farkašovej. Vyrábam ich asi 12 rokov a sú to zásadne prúžkované tričká s vtipnými nápismi," dodala Farkašová. 

Mladá mamička sa na móle neobjavila len ako návrhárka, ale aj ako modelka. Opäť sa ukázala v jednom z modelov od Michaely Lutákovej. Pred zrakmi prítomných sa prešla v nádhernej červenej róbe. Herečka bez hanby ukázala krásne krivky a zaradila sa medzi kráľovné večera. Miška je za každú srandu a hlavne dokáže so mnou spolupracovať aj v náročných materských podmienkach," prezradila Kristína o svojej spolupráci s Michaelou Luptákovou. 

V rozhovore sa dozviete aj to, kde Kristína Farkašová nakupuje a aký názor má na slovenskú módu.

Fotky z prehliadky kolekcii modelov od Kristíny Farkašovej najdete v galérii pod článkom!

Dušan Marko, Video: Lukáš Kolenič, Foto: Ramon Leško, Martin Rinčo 

- - Inzercia - -